Inwestowanie na giełdzie

Czy wiesz co to jest analiza fundamentalna? Nie? Ja również kiedyś nie wiedziałem. Trudna nazwa ale po zapoznaniu się z opisem i definicją okazuje się zupełnie prosta. Wszyscy lubią wyprodukować prywatne grupy, zamknięte wspólnoty dążące do wyznaczonego celu. Fajnie jest należeć do jakiejś elity. Zawód inwestor giełdowy to zawód w jakimś sensie elitarny. W mediach wiele słyszymy o tym jak i indeks giełdowy rośnie albo maleje. Hossa albo bessa. Wzrosty albo spadki. Inwestor zarobi i na tym i na tamtym. Warto dowiedzieć się jak to należy można osiągnąć.

Tajemnicze kontrakty terminowe czy kontrakty terminowe wig20 wydają się być czarną magią. Ale tak jest wyłącznie wtedy jak nie zaznajomisz się z tymi terminami. Tak w rzeczywistości to nie jest nic trudnego i w zasadzie prawie każdy ma możliwość posiąźć takie dane.

Jak grać na giełdzie? Właściwie każdy kto zamierza rozpocząć takie pytanie pewnie sobie zadaje. I słusznie, bo jeśli je zada i poszuka odpowiedzi to zwiększa osobiste szanse na efektywne inwestowanie na giełdzie. Jeżeli zacznie od nauki to szybciej porzyjdą sukcesy. Nie warto wierzyć, że jakoś się uda bo jestem sprytny, mam intuicje czy przeczucie. Na sukces należy zapracować. Przynajmniej ciut.

Comments are closed.